• משופץ
Hydrosleeve הידרציה Pack עבור הרצים, ללא ידיים הסרט הידרציה Pack. מושלם עבור הרצים, מרתונים, טריאתלטים, שביל רצים וספורטאים.

Hydrosleeve הידרציה Pack עבור הרצים, ללא ידיים הסרט הידרציה Pack. מושלם עבור הרצים, מרתונים, טריאתלטים, שביל רצים וספורטאים.

ILS 0.00
זמין להזמנה

במלאי

הידרציה Pack עבור רצים - 100% ללא ידיים לחות.חבילה זו היא להפעלה, לחות מבלי לשבור צעד שלך.את Hydrosleeve כיס מאפשר רץ מימה על-ידי הזזת את היד לכיוון הפה שלך בלי להשתמש בידיים שלך.מנהל הידרציה ארוז עם תכונות אנטי-לשכשך נרתיק עשוי BPA, PVC חינם TPU.יד בקבוקי מים ו-חגורת המותניים יהיה לשכשך כמו שאתה שותה את זה,אבל שלנו הידרציה רץ לארוז יהיה לדחוס ביטול לשכשך.חבילה זו לרצים יש Therma-מגניב מבודד, ששומר על לחות חבילת מים מגניב במהלך הריצה.בזווית ביס שסתום זה יכול להיות מותאם לשימוש גם על הזרוע.הטוב ביותר הידרציה Pack עבור הרצים בשוק, יש שלפוחית השתן מחזיק 7.5 עוז של נוזלים, כמו כף יד קטן מים בקבוק או ריצה חגורת המותניים, אשר שפע של לחות במהלך רוב מנהל/אימונים.Hydrosleeve פועל הידרציה Pack מגיע עם אחד (1) Hydrosleeve, שני (2) אנטי-לשכשך שלפוחיות שני (2) בזווית השסתומים עשויים מסיליקון.רעיון מתנה גדול על אצנית מרתון, מרתון, חצי מרתון, מסלול ריצה וספורט.קטן : 7.5-11 ס " מ.בינוני : 10-15 ס " מ.גדול : 14-21 ס " מ.שחור עם כחול מבטא.שחור עם ורוד מבטא.שחור עם אפור מבטא.לוח כחול ושחור מבטא.לבן עם שחור מבטא.למילוי עם כל נוזל של הבחירה שלך.רחיץ וקל לניקוי.קל משקל, קל למלא.בזווית שסתום מתאים ארגונומית להשיג את הפה.רק מספיק כדי לשמור על כל רץ hydrated בנקודות מפתח לאורך הדרך.את Hydrosleeve מערכת בנוחות מציידת רצים עם רק את הכמות הנכונה של נוזלים כדי לא להתייבש ללא שימוש בידיים—קרוב לליבה ואת נקודת ציר, אשר מפחית את ההפרעה, כדי לשפר הישגים.

למאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה