• משופץ
שמח החניכים בשלל ללא גלוטן, לחם לבן, דגנים, קינמון-צימוקים, כוסמת, מולסה, קנבוס רב-זרע, ללא GMO, טבעוני, אורגני, 11-17.4.

שמח החניכים בשלל ללא גלוטן, לחם לבן, דגנים, קינמון-צימוקים, כוסמת, מולסה, קנבוס רב-זרע, ללא GMO, טבעוני, אורגני, 11-17.4.

ILS 0.00
זמין להזמנה

במלאי

שמח החניכים בשלל ללא גלוטן – לחם עם חניכים שמחים לחם מחיטה מלאה טעים טעימות ללא גלוטן.כולל 4 ככרות : לבן מחיטה מלאה, קינמון וצימוקים, כוסמת, מולסה, קנבוס.נמסר טרי שלנו - לחם אפוי לשלמות, שהונחו בקפידה חמצן-בחינם אריזה ונשלח זכות הדלת שלך.אתה יכול ליהנות ממנו בקירור עד 2 שבועות או להקפיא סגורים עד שנה 1 (3 חודשים אם נפתחו).השתמש עבור ארוחת בוקר, צהריים או ערב – הלחם שלנו גורם מעורר תיאבון אבוקדו או פרנץ ' טוסט.לחמם להכין מדהים רך, סנדוויצ ' ים, ליהנות קלאסי טוסט עם חמאה או גבינה, או להפוך קרוטונים מרקים, סלט toppers.איכות המרכיבים האורגניים שלנו – multi-דגנים, לחמים חופשיים שמונה הגדולות אלרגנים.הם עשויים עם טוב בשבילך. החומרים כוללים טעים העתיקה גרגרים, שמן זית, טעונים עם prebiotic סיבים על בסיס צמחי חלבון.משמר חינם.חניכים שמחים מבוסס באורגון, את מאושרת החניכים המייסדים ואופים נלהבים על הכנת מזון טעים ובריא.אנו מספקים אורח חיים פתרון עבור אנשים עם אי סבילות לגלוטן, צליאק, מחלות, או שאינם מודעים לבריאות.

למאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה